Apmācības

INDIVIDUĀLĀS apmācības un KURSI grupām

(no 1 līdz 8 cilvēkiem)

Individuālās apmācības un kursi grupām – ir mūsu prakstiskā pieredzē balstīs piedāvājums privātpersonām un uzņēmumiem. Kursu programmas ietver jautājumus par e-komerciju un eBay, AMAZON, Shopify un Mozello tirdzniecības platformām. Kursi tiek rīkoti noteiktajos datumos. Papildus informāciju par to, kāds tieši kurss, tā programma, kad un kur notiks, skaties zemāk esošajās saitēs.

Šie kursi ir ieteicami visiem, kam ir interese par e-komerciju. Īpaši – par eBay, AMAZON un Shopify un Mozello tirdzniecības platformām, un darbošanos tajās. Katrs kurss ir izveidots tā, lai pēc tā pabeigšanas tu būtu spējīgs pats darboties minētajās tirdzniecības platformās.  Saprotot galvenos šo platformu darbības principus, kā arī pielietojot svarīgākās to piedāvātas funkcijas un iespējas praksē patstāvīgi. Plašāku ieskatu kursu struktūrā un tematos var aplūkot pie katra no tiem atsevišķi – attiecīgajā izvēlnē.

EBAY kursi, AMAZON kursi, SHOPIFY kursi un Mozello kursi derēs tev, ja ir vēlme apgūt augstākminēto tirdzniecības platformu darbību plašāk. Piedāvājam INDIVIDUĀLOS kursus, kā arī kursus nelielām GRUPĀM. Tāpāt INDIVIDUĀLIE kursi ir piemēroti uzņēmumiem, lai apmācītu uzņēmuma darbiniekus strādāt e-komercijas vidē. Izejot individuālos kursus, tava uzņēmuma darbinieki būs spējīgi patstāvīgi darboties kursos apgūtajā tirdzniecības platformā.

Tavs –  kā uzņēmēja, galvenais ieguvums būs LAIKS! Līdz ar to, arī NAUDA. Mūsu piedāvātās apmācības palīdzēs tev ievērojami ietaupīt laiku, ko tu būtu tērējis tam, lai patstāvīgi apgūtu piedāvāto platformu darbību.

INDIVIDUĀLO kursu apjoms un izmaksas tiks noteiktas pēc tā, kad būsim sapratuši tavas un/vai tavu darbinieku jau esošo zināšanu līmeni. Visas izmaksas tiks saskaņotas, iepriekš vienojoties atsevišķi. Vairāk informācijas par to, kā tiek organizētas INDIVIDUĀLĀS apmācības, var apskatīt sadaļā “Individuālie kursi”. Vari arī sazināties ar mums pa zemāk norādītajiem saziņas līdzekļiem.

Mēs vienmēr piemeklēsim tev nepieciešamo un izdevīgāko risinājumu!

Lai iegūtu vairāk informācijas par apmācībām, pieejamajiem laikiem un izmaksām, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz +371 20638563.