AMAZON PPC reklāmas apmācības

INDIVIDUĀLAIS KURSS

Piedāvājam AMAZON PPC reklāmas apmācību kursu par tava uzņēmuma produktu reklāmas iespējām AMAZON tridzniecības platformā. Nodarbību skaits – 3 (trīs dienas, pa 2 stundām katra), kopējais kursa ilgums – 1 (viens) mēnesis.

Šis pakalpojums ir piemērots tev, ja jau esi sācis tirgot savas preces ar AMAZON FBA programmas palīdzību. Kurss nav piemērots tām personām, kas vēl nav izlēmušas, kur tirgot un ko tirgot, kā arī tirgotajiem, kuri apstrādā un nosūta klientu pasūtījumus paši (Self Fulfilled).

Tātad, tikai jau esoši tirgotāji, kas piedalās AMAZON FBA programmā.

Par ko ir kurss-apmācība, un kāds būs jūsu ieguvums?

AMAZON PPC (Pay Per Click) reklāmas ir ātrākais veids, kā veicināt sava produkta tirdzniecības apjomu kāpumu. Ļoti daudziem tas ir arī lielisks veids, kā iespraukties plašajā AMAZON tirgū un sākt savu izaugsmi.

Šajā kursā tu iemācīsies strādāt ar AMAZON ADVERTS rīku, kas ļaus tev:

 • pašam veidot dažādas reklāmas kampaņas savu produktu tirdzniecības veicināšanai,

 • ātrāk iekarot savu AMAZON tirgus daļu,

 • saprast, kā var uzlabot savu piedāvājumu (listing), lai palielinātu tā redzamību,

 • palielināt pārdošanas apjomus.

Kurss sastāv no:

teorijas daļas un praktiskiem pasākumiem un mājasdarbiem, lai būtu maksimāli ātri pielietojams dzīvē nevis tikai teorijai. Kursa praktiskā daļa veido 80% procentus no kopējā apjoma.

Pirmā nodarbība:

 • teorija Amazon PPC pamati – Amazon reklāmas darbības pamatjautājumi, kā arī svarīgākie termini, stratēģijas, izmaksas un noteikumi.
 • 2 reklāmas kampaņas – kopā izveidosim divas reklāmas kapmaņas taviem produktiem un aktivizēsim tās.

Otrā nodarbība (divas nedēļas pēc pirmās nodarbības):

 • teorija Amazon PPC statistikas dati – Amazon reklāmas datu analīzes pamatjautājumi – svarīgākie termini, rādītāju atšifrējums.
 • datu analīze un korekcijas – pirmo 2 reklāmas kampaņu (no iepriekšējās nodarbības) divu nedēļu datu analīze – rādītāju apkopojums, šķirošana, atšifrējums; reklāmas kampaņu koriģēšana.

Trešā nodarbība (divas nedēļas pēc otrās nodarbības):

 • datu analīze un korekcijas  pirmo 2 reklāmas kampaņu (no pirmās nodarbības) četru nedēļu datu analīze – rādītāju apkopojums, šķirošana, atšifrējums; reklāmas kampaņu koriģēšana.
 • teorijas atkārtojums – īss pārskats par iepriekšējās nodarbībās paveikto.
 • klienta kampaņas – tu patstāvīgi veiksi 2 jaunu reklāmas kampaņu izveidi – viena ar Automatic Targeting, otra – Manual Targeting.

Reizi nedēļā starp katrām nodarbību dienām, notiks saziņa telefoniski, lai apsprietu kursa laikā izveidoto reklāmas kampaņu rādītājus un veiktu kādas papildus korekcijas, ja tādas būs nepieciešamas.

UZMANĪBU! Ja vēlies apgūt šo kursu tikai teorijas līmenī, lūdzu sazinies ar mums pa tālruni vai e-pastu, lai noskaidrotu cenu. Augstākminētā šī kursa cena attiecas tikai uz nodarbībām ar praktisko darbu jau esošiem AMAZON FBA tirgotājiem.

Palīgmateriāli

Papildus datiem par augstākminētajiem punktiem, mēs tev sagatavosim arī nelielu (300 līdz 500 vārdi) secinājumu un ierosinājumu aprakstu tavai turpmākai darbībai ar AMAZON PPC reklāmām, kā arī PDF prezentāciju par kursa laikā apgūtajiem tematiem.

Pirms iegādāties šo pakalpojumu, ieteicams ar mums iepriekš sazināties – rakstot uz info@kpsol.lv vai zvanot uz 20638563, lai noskaidrotu un piemeklētu tieši tev piemērotāko risinājumu.