EBAY apmācība un pārdošanas

Cena par kursu – € 170, – / vienam dalībniekam


EBAY apmācība un pārdošana” kursa norises laiks –

no 31.05. līdz 31.07.2019


Piedāvājam tev divu mēnešu laikā pieredzējušu EBAY pārdevēju vadībā apgūt EBAY pārdošanas pamatus, kā arī startēt pašam savu EBAY pārdevēja profilu un sākt pelnīt ar tirgošanu šajā platformā jau no pirmajiem darbības soļiem.

EBAY pašlaik ir viens no pasaules līderiem interneta tirdzniecības platformu jomā. Tas ir kā tirgus placis, kurā ik dienu ienāk vairāki miljoni potenciālo pircēju. Atšķirībā no uz savas mājas lapas bāzēta interneta veikala, tirgojot EBAY platformā, tev nav jādomā par apmeklētāju plūsmas nodrošināšanu – to dara platforma. Tavs uzdevums ir koncentrēties tam, lai tava prece izskatās pievilcīgi un pārdodas.


Pieteikšanās “EBAY apmācība un pārdošana” kursam – līdz 2019.gada 22.maijam. Vietu skats ir ierobežots! Pēc pieteikšanās beigu termiņa un maksājuma pirmās daļas samaksas, 28.maijā katram, kuram vēl nav savs tirgotāja profils EBAY, tiks nosūtīta soļu instrukcija par to, kā atvērt EBAY un PAYPAL profilus; uz pirmo praktisko nodarbību katram dalībniekam jau ir jābūt reģistrētam EBAY un PAYPAL lietotājam!


Praktisko nodarbību skaits klātienē – 3 (trīs dienas, pa 2.5 stundām katra) +  mājasdarbi. Praktisko nodarbību laiks: no 18.00 līdz 20.30.

+ aktīva dalība procesā visu kursa norises laiku speciāli šim kursam izveidotā slēgtajā FACEBOOK grupā. Dalībnieki vienmēr varēs uzdot pasniedzējiem vai arī viens otram jebkuru jautājumu par kursā skatītajām tēmām, kā arī par savu praktisko darbību Ebay platfromā.

Kopējais kursa ilgums – 2 (divi) mēneši.

Dalībnieku skaits – ne vairāk par 15 (piecpadsmit).


Šis kurss ir piemērots tev, ja vēlies izmēģināt savus spēkus interneta tirdzniecībā bez lieliem sākotnējiem ieguldījumiem; kā arī tiem, kam jau ir produkts, ko piedāvāt pircējiem, un tagad meklē izdevīgāko veidu, kā sākt tirgot internetā. Kurss ir ļoti noderīgs gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām – jebkuram, kurš ir nopietni noskaņots veidot un attīstīt savu biznesu internetā.


Ar EBAY tev ir iespēja:

 1. ļoti īsā laikā un bez lielām birokrātiskām formalitātēm izveidot un aktivizēt savu tirgotāja profilu, un sākt tirgot savas preces miljoniem potenciālo pircēju visā pasaulē;
 2. piedāvāt pircējiem ne tikai jaunas preces, bet arī lietotas, atjaunotas vai kā citādi modificētas;
 3. pilnveidot savu profilu, izveidojot speciālu veikalu iekš EBAY, kurš ļaus tev pievilcīgāk pozicionēt savas preces un dos papildus rīkus dažādām mārketinga aktivitātēm, kas palīdzes uzlabot pārdošanas;
 4. papildus drošību pret dažādiem krāpniekiem, ko nodrošina EBAY SELLER PROTECTION programma;
 5. notestēt savu produktu tirgū, pirms laist to masveida ražošanā vai iepirkt vairumā no cita ražotāja;
 6. attīstīt savu biznesu pakāpeniski, lieki neriskējot ar lielākiem finansiāliem un darba resursiem;
 7. iemācīties svarīgākos pamatprincipus, uz kuriem balstās jebkurš sekmīgs interneta bizness; tas tev ļaus drošāk izmēģināt arī citas internetā pieejamās tirdzniecības platformas vai interneta veikala izveides un vadības platformas.

“EBAY apmācība un pārdošana” kursa saturs un nodarbību plāns

Kurss sastāv no teorijas daļas un praktiskiem pasākumiem, kā arī mājasdarbiem, lai būtu maksimāli ātri pielietojams dzīvē (ko mēs arī darīsim kopā jau kursa laikā).

“EBAY apmācība un pārdošana” kursa praktiskā daļa veido vairāk kā 85% procentus no kopējā kursa apjoma.

Pirmā nodarbība KLĀTIENĒ (30.maijs, plkst.18.00 – 20.30):

 •  teorija EBAY pamati – reģistrācija un profila iestatījumi – reģistrēšanās darbam EBAY platformā un PayPal *; EBAY platformas svarīgākie pamata iestatījumi un funkcijas; tās darbības pamatprincipi, darbības valstis, savietojamība ar citām tirdzniecības platformām un ārējo izstrādātāju veidotām e-komercijas aplikācijām; kādas preces tirgot, un no kādām labāk izvairīties; galvenās izmaksas un to veidošanās pamatjautājumi; limiti un to celšana; preces sludinājums (product listing).
 •  praktiskā daļapreces sludinājuma (product listing) izveide EBAY –  izveidosim pārdot spējīgu preces sludinājumu (ja būs vēlme, varēsim to darīt ar jūsu izvēlētajiem produktiem). Preces sludinājuma svarīgākās sastāvdaļas ir: virsraksts, preces galveno īpašību uzskaitījums, bildes un detalizēts apraksts. Gan virsrakstā, gan detalizētajā aprakstā svarīgi ir pareizi lietot atslēgvārdus (keywords); ja šīs sastāvdaļas būs izveidotas nekvalitatīvi, EBAY meklētājs tās nerādīs meklējumu rezultātu augšdaļā. Kā pareizi veidot izsoles formāta sludinājumu, lai prece tiešām pārdotos un pēc iespējas ātrāk (kas jau ir svarīgi limitu ātrākai celšanai). Visus šo momentus apskatīsim un praksē pielietosim paši uz vietas;
 •  mājasdarbs – tiks iedots pēc nodarbības.

FACEBOOK Grupa

Starp praktiskajām nodarbībām vienmēr varēs apspriest (uzzināt atbildes) aktuālos jautājumus ar pasniedzējiem un savā starpā kursa slēgtajā FACEBOOK Grupā.


Otrā nodarbība KLĀTIENĒ (26.jūnijs, plkst.18.00 – 20.30):

 •  teorija un atkārtošana (jautājumi par iepriekšējās nodarbības tēmām) EBAY attīstība un nākamie soļi – pasūtījumu izpilde, EBAY SHOPS un mārketings – kas ir EBAY SHOPS? Kādas ir to priekšrocības attiecībā pret parastu pārdevēja profilu? Cik izmaksā EBAY SHOPS uzturēšana? Kā pareizāk tos izmanot? Kas ir EBAY PROMOTIONS un kā tas var palīdzēt biznesa attīstībā? Kas ir jāievēro, izpildot pircēju pasūtījumus?
 •  praktiskā daļajau esoša EBAY SHOP un PROMOTIONS rīku izpēte un analīze –  kopā detalizēti apskatīsim un analizēsim kādu jau esošu EBAY SHOP. Skatīsim gan labas lietas, gan arī tās, kuras nevajadzētu darīt. Tāpat, praktiskā piemērā, apskatīsim mārketinga rīkus un iespējas EBAY platformā. Kā arī analizēsim jau pirmos pārdošanas rezultātus (uz šo brīdi katram dalībniekam tādi jau būs);
 •  mājasdarbs – tiks iedots pēc nodarbības.

FACEBOOK Grupa

Starp praktiskajām nodarbībām vienmēr varēs apspriest (uzzināt atbildes) aktuālos jautājumus ar pasniedzējiem un savā starpā kursa slēgtajā FACEBOOK Grupā.


Trešā (noslēguma) nodarbība KLĀTIENĒ (31.jūlijs, plkst.18.00 – 20.30):

 • teorija un atkārtošana (jautājumi un atbildes par visu iepriekš apgūto) analīze, kļūdu labošana, ieteikumi, papildus metodes, kā uzlabot tava EBAY tirgotāja profila izaugsmi un rezultātus – atskatīsimies uz jau paveikto; atrisināsim jautājumus, kuri radījuši lielākās problēmas līdz šim. Papildus mārketinga iespējas un citi ieteikumi, kas var uzlabot tavus rezultātus platformā. Kā kārtot grāmatvedību un darboties likuma prasību robežās? Kā veikt produktu izpēti (tirgus izpēti), lai saprastu vai ir vērts ieguldīt resursus konkrēta produkta ražošanā, iepirkšanā un izlikšanai tirdzniecībā EBAY? Kopsavilkums.
 •  praktiskā daļaEBAY tirgus izpēte –  veiksim tirgus izpēti 3 (trīs) pasniedzēju izvēlētiem produktiem un pa vienam no katra dalībnieka izvēlētiem produktiem, kurus potenciāli varētu tirgot EBAY platformā. To darīsim ar mērķi, lai saprastu: pieprasījumu, konkurētspēju, izmaksas, izdevīgumu, potenciālos pasūtījumu daudzumu apjomus, peļņas lielumu un iespējamos riskus.
 • papildus materiāli – palīgmateriāli un faili par visu kursu, kuri tiek nodoti jums, lai būtu ērti pielietot apmācību laikā iegūtās zināšanas, un būtu iespējams ātrāk atsvaidzināt atmiņā kādu no kursa tēmām pec ilgāka laika – PDF, Doc. Xls. un.vai Video faili

FACEBOOK Grupa – paliks aktīva arī turpmāk!

Pēc kursa beigām dalībnieki varēs turpināt komunicēt jau savā starpā kursa slēgtajā FACEBOOK Grupā.EBAY apmācība un pārdošana kurss ir lieliska iespēja tev – ātri un pareizi iesākt un attīstīt savu EBAY tirgotāja pieredzi, izmantojot mūsu nu jau vairāk kā 10 gados iegūtās zināšanas darbā ar EBAY tirdzniecības platformu!


PIETEIKŠANĀS

Piesakies kursam, rakstot uz info@kpsol.lv vai zvanot uz 20638563, līdz šī gada 22.maijam.

Maksājumu var veikt divās daļās:

pirmais maksājums – € 100,- līdz 28.05.2019

un otrais maksājums – € 70,- līdz 30.06.2019.


100% REZULTĀTA GARANTIJA!

Ja uz kursa beigu laiku – 31.07.2019, pielietojot mūsu dotos norādījumus un padomus, tev nebūs izdevies savā EBAY tirgotāja profilā saņemt vismaz 10 (desmit) pasūtījumus no pircējiem, mēs tev atgriezīsim VISU tavu par kursu samaksāto naudu!!!


UZMANĪBU! Ja vēlies apgūt šo kursu tikai teorijas līmenī, tad varam ieteikt labāk apmeklēt mūsu lekciju “Ievads EBAY un AMAZON tirdzniecības platformās”, kura notiek katru mēnesi BA TURĪBA Business HUB telpās, Rīgā, Graudu ielā 68, Korpuss A.