Vispārīgā lekcija par e-komerciju

“Ievads E-komercijā”

Cena – €95,-

Konsultācijas/lekcijas norises datums un vieta tiek saskaņota iepriekš ar jums 

Konsultācija/lekcija notiek individuāli vai arī grupai, kas nav lielāka par 3 cilvēkiem

Konsultācijas/lekcijas “tīrais” laiks – 3 stundasPa vidu – 30 minūšu pārtraukums.

Grupas lielums – no 1 līdz 3 cilvēkiem.

Lekcija “Ievads E-komercijā” ir paredzēta tiem, kuri vēl nav izlēmuši par to, vai sākt darboties e-komercijas jomā. Varbūt tu vēl domā par savu ideju, projektu, biznesa uzsākšanu… arī internetā? Iespējams, tev jau ir strādājošs uzņēmums un tagad esi nolēmis piedāvāt tā produktus un pakalpojumus internetā, un meklē labāko iespējamo ceļu? eBay, AMAZON, Shopify, Mozello, Open Cart, BigCommerce, Magento… – iespējams šie vārdi tev jau ir pazīstami, vai arī šķiet pavisam jauni? Kas tas ir? Kā tas viss darbojas? Kādi varbūt juridiskie un grāmatvedības aspekti, kuri jāņem vērā darbojoties tiešsaistes vidē? Ar kādu darba apjomu un izmaksām jārēķinās, veidojot savu biznesu internetā? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs tev labāk izprast un saplānot tālāko rīcību savā uzņēmējdarbībā. Mūsu sagatavotā lekcija “IEVADS E-KOMERCIJĀ” sniegs tev visas šīs atbildes.

Konsultācijā/lekcijā plašāk tiks skatītas 3 platformas – eBay, AMAZON un Shopify, – šobrīd optimālākie tirgū pieejamie interneta tirdzniecības vadības risinājumi.

Mūsu plašā pieredze un zināšanas ir iegūtas, darbojoties tieši šajās trīs minētajās interneta tirdzniecības platformās. Šādu mūsu izvēli noteica arī tas, ka eBay un AMAZON ir populārākie interneta biznesa uzsākšanas veidi lielākajai daļai cilvēku un ir pieejami Latvijas tirgotājiem.

Shopify ir jau specifiskāka platforma, kur, atšķirībā no eBay un AMAZON, tu pats noteiksi savas mājas lapas izskatu un darbības principus, kā arī rūpēsies par tā apmeklētāju piesaisti. Platfroma ir viegli apgūstama un ērti lietojama ikdienas darbā jebkuram cilvēkam.

Pēc konsultācijas/lekcijas “Ievads E-komercijā” noklausīšanās tu būsi spējīgs patstāvīgi pieņemt sev izdevīgo lēmumu – uzsākt vai neuzsākt savu darbību minētajās tirdzniecības platformās. Kura no tām būs vairāk piemērota tieši tavam uzņēmumam un produktiem? Vai arī, varbūt šie pārdošanas rīki visi trīs kopā būs tev piemēroti un izdevīgi? Tu būsi spējīgs saprast galvenos šo platformu darbības principus un izmaksas, kā arī iegūt priekšstatu par svarīgākjām to piedāvātajām tehniskajam funkcijām un iespējām.

Ne mazāk svarīgi būs uzzināt informāciju par nodokļu jautājumiem, kas saistīti ar darbošanos eBay, AMAZON un Shopify tirdzniecības platformās, vai veidojot un uzturot savu mājas lapu internetā. Mēs tev sniegsim atbildes uz būtiskākajiem nodokļu aspektiem šajā sakarā ne tikai par Latviju, bet arī par Lielbritāniju, Vāciju, Franciju, Spāniju, Itāliju un ASV. Augot uzņēmumam, var rasties situācijas, kad tev būs jākārto nodokļu lietas visās minētajās valsīts, neraugoties uz to, ka biznesu veic no Latvijas. Mūsu konsultācija/lekcija ļaus tev uzzināt vairāk par šīm situācijām un iespējamajiem risinājumiem.

Tāpat tu uzzināsi, ar kādu darba apjomu jārēķinās gan uzsākot, gan arī vēlāk attīstot savu interneta biznesu. Pastāstīsim arī par būtiskākajām kļūdām, ko pieļauj daudzi iesācēji; dažas no tām pat ir tādas, ka var novest pie jūsu veikala slēgšanas no platfromu puses.

Šī konsultācija/lekcija ideāli ir piemērota tieši tiem, kas vēl tikai domā uzsākt savu darbību tieši interneta tirdzniecības jomā. Papildus, šī konsultācija/lekcija būs piemērota arī ja jūs nevelaties piedalīties publiskā lekcijā, kur ir vairāk apmeklētaji, un jūs vēlaties individuālāku konsultāciju, kur jums tiks vairāk uzmanības.

Lekcija “Ievads E-komercijā” ilgst 3 (trīs) astronomiskās stundas, ar 30 minūšu pārtraukumu pa vidu. Katrs dalībnieks pēc konsultācijas/lekcijas saņems arī papildus palīgmateriālus par aplūkotajiem tematiem, kas būtiski palīdzēs patstāvīgi darboties talāk.

Lai iegūtu vairāk informācijas par individuālo kursu, kā arī, lai pieteiktos, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz +371 20638563.