Vispārīgā lekcija par e-komerciju

“Ievads E-komercijā”

Cena – €45,- / vienam dalībniekam

Nākošās lekcijas norises datums un vieta – 

tiks izziņots vēlāk, Rīgā

Lekcijas “tīrais” laiks – 4 stundasPa vidu – 30 minūšu pārtraukums.

Grupas lielums – līdz 6 cilvēkiem.

Lekcija “Ievads E-komercijā” ir paredzēta tiem, kuri vēl nav izlēmuši par to, vai sākt darboties e-komercijas jomā. Varbūt tu vēl domā par savu ideju, projektu, biznesa uzsākšanu… arī internetā? Iespējams, tev jau ir strādājošs uzņēmums un tagad esi nolēmis piedāvāt tā produktus un pakalpojumus internetā, un meklē labāko iespējamo ceļu? eBay, AMAZON, Shopify, Mozello, Open Cart, BigCommerce, Magento… – iespējams šie vārdi tev jau ir pazīstami, vai arī šķiet pavisam jauni? Kas tas ir? Kā tas viss darbojas? Kādi varbūt juridiskie un grāmatvedības aspekti, kuri jāņem vērā darbojoties tiešsaistes vidē? Ar kādu darba apjomu un izmaksām jārēķinās, veidojot savu biznesu internetā? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs tev labāk izprast un saplānot tālāko rīcību savā uzņēmējdarbībā. Mūsu sagatavotā lekcija “IEVADS E-KOMERCIJĀ” sniegs tev visas šīs atbildes.

 

Lekcijā plašāk tiks skatītas 3 platformas – eBay, AMAZON un Shopify, – šobrīd optimālākie tirgū pieejamie interneta tirdzniecības vadības risinājumi. Mūsu plašā pieredze un zināšanas ir iegūtas, darbojoties tieši šajās trīs minētajās interneta tirdzniecības platformās. Šādu mūsu izvēli noteica arī tas, ka eBay un AMAZON ir populārākie interneta biznesa uzsākšanas veidi lielākajai daļai cilvēku, savulaik arī mums. Shopify ir jau specifiskāka platforma, kur, atšķirībā no eBay un AMAZON, tu pats noteiksi savas mājas lapas izskatu un darbības principus – viegli apgūstama un ērti lietojama.

Pēc lekcijas “Ievads E-komercijā” noklausīšanās tu būsi spējīgs patstāvīgi pieņemt sev izdevīgo lēmumu – uzsākt vai neuzsākt savu darbību minētajās tirdzniecības platformās. Kura no tām būs vairāk piemērota tieši tavam uzņēmumam un produktiem? Vai arī, varbūt šie pārdošanas rīki visi trīs kopā būs tev piemēroti un izdevīgi? Tu būsi spējīgs saprast galvenos šo platformu darbības principus un izmaksas, kā arī iegūt priekšstatu par svarīgākjām to piedāvātajām tehniskajam funkcijām un iespējām.

Ne mazāk svarīgi būs uzzināt informāciju par nodokļu jautājumiem, kas saistīti ar darbošanos eBay, AMAZON un Shopify tirdzniecības platformās, vai veidojot un uzturot savu mājas lapu internetā. Mēs tev sniegsim atbildes uz būtiskākajiem nodokļu aspektiem šajā sakarā ne tikai par Latviju, bet arī par Lielbritāniju, Vāciju, Franciju, Spāniju, Itāliju un ASV. Augot uzņēmumam, var rasties situācijas, kad tev būs jākārto nodokļu lietas visās minētajās valsīts, neraugoties uz to, ka biznesu veic no Latvijas. Mūsu lekcija ļaus tev uzzināt vairāk par šīm situācijām un iespējamajiem risinājumiem.

Lekcija “Ievads E-komercijā” ilgst 4 (četras) astronomiskās stundas, ar 30 minūšu pārtraukumu pēc pirmajām divām stundām. Katra lekcijas bloka pēdējās 30 minūtes tiks veltītas jautājumiem un atbildēm par lekcijā aplūkotajiem tematiem. Katrs dalībnieks pēc lekcijas noklausīšanās saņems papildus palīgmateriālus par aplūkotajiem tematiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par apmācībām, pieejamajiem laikiem un izmaksām, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz +371 20638563.