SHOPIFY apmācība – interneta veikals

Izveidošana un apmācība darbam ar platformu un aplikācijām – SHOPIFY

Interneta veikala izveidošana uz SHOPIFY platformas un apmācība darbam ar SHOPIFY.

Praktisko nodarbību skaits4 (četras dienas, pa 3 stundām katra) + 3 mājasdarbi.

Kopējais kursa ilgums4 nedēļas.

Šis pakalpojums ir piemērots tev, ja jau esi nolemis sākt tirgot savas preces internetā ar sava interneta veikala, kas darbojas uz SHOPIFY platformas, palīdzību. Kurss būs labāk piemērots tām personām, kuras jau ir izlēmušas, ko trigot, kur tirgot un kā tirgot.

SHOPIFY pašlaik viennozīmīgi ir pasaules līderis klientam vienkārši saprotamo un ērti lietojamo interneta veikalu izveides un vadības platformu jomā. Kas padara SHOPIFY par labāko izvēli? Veids, kā ir uzbūvēta gan pati platforma, gan arī tās darbības procesi – ir saprotams arī lietotājam bez speciālajām tehniskajām zināšanām. Ar brīdi, kad lietotājs ir iemācījies lietot sistēmu, viņš pats var veikt visas nepieciešamās izmaiņas gan interneta veikala dizainā, gan preču izkārtojumā un piedāvājumā, kā arī organizēt dažādas akcijas un citus ar interneta biznesu saistītus procesus. Tas palīdz ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus, it īpaši uzņēmējdarbības sākumā, kas būtu nepieciešami dažādu speciālistu pieaicināšanai, lai pildītu minētos darbus.

Ar SHOPIFY tu vari:

 1. ne tikai būvēt un vadīt savu preču interneta veikalu,

 2. bet vari to saslēgt arī dažādiem DROPSHIPPING pakalpojumu sniedzējiem – OBERLO, PRINTFUL un citiem, un piedāvāt tirgošanai preces, kuras netiks glabātas tavā noliktavā, un kuras nosūtīs tavs sadarbības partneris nevis tu pats;

 3. pieslēgties arējām tirdzniecības platformām – AMAZON, Etsy, eBay un citām, un vienlaicīgi tirgot savas preces arī tur, un izmantot, piemēram, Amazon FBA pakalpojumu tavu pasūtījumu izpildei.

 4. pieslēgt savu veikalu Facebook lapai un Messenger aplikācijai, un šādi ļaut cilvēkiem iepirkties tavā interneta veikalā arī no šīm populārajām platformām; it sevišķi ērti process notiek ar Messenger aplikāciju, kas var kalpot arī kā lielisks līdzeklis saziņai ar klientu.

Ar SHOPIFY – iespējas ir bezgalīgas.

Kurss sastāv no teorijas daļas un praktiskiem pasākumiem, un mājasdarbiem (pēc katras no pirmajām 3 nodarbībām). Kursa praktiskā daļa veido vairāk kā 85% procentus no kopējā apjoma, tā lai būtu maksimāli ātri pielietojams dzīvē nevis tikai teorijai.

Pirmā nodarbība:

 • teorija SHOPIFY pamati – Shopify platforma, tās darbības pamatprincipi, darbības valstis, savietojamība ar citām tirdzniecības platformām un ārējo izstrādātāju veidotām e-komercijas aplikācijām; izmaksas un to veidošanās pamatjautājumi; interneta veikala biznesa procesu automatizācijas iespējas ar Shopify.

 • praktiskā daļa – SHOPIFY veikala reģistrācija un izveide – kopā piereģistrēsim tavu SHOPIFY profilu; izvēlēsimies tava interneta veikala izskata tēmu (theme); veidosim tava interneta veikala pamata dizaina elementus un funkcijas (front page, menu, navigation); izveidosim produktu kategorijas (collections), ievietosim veikalā 3 tavus produktus (product descriptions and listing); izveidosim piegādes veidus un nosacījumus (shipping settings), izveidosim un pieslēgsim maksājumu pieņemšanas veidus (payment settings); veikala aktivizēšana.

 • mājasdarbs – izveidot 5 produktu kategorijas;

Otrā nodarbība (vienu nedēļu pēc pirmās nodarbības):

 • teorija Shopify Apps un AppStore, DROPSHIPPING – iespējas tavam biznesam – Shopify pieslēdzamās aplikācijas, to mērķi, piedāvātās iespējas; kur tās var iegūt, cik maksā, kā uzstādīt – svarīgākās aplikācijas, kas nepieciešamas veikala ikdienas darbībai; DROPSHIPPING risinājumi, kas savietojami ar Shopify – OBERLO, PRINTFUL un citi.

 • praktiskā daļa – SHOPIFY APPS un DROPSHIPPING pakalpojumu reģistrācija, pieslēgšana – kopā piereģistrēsim tavam SHOPIFY veikalam dažas svarīgākās ārējās aplikācijas, kas palīdzēs uzlabot tava interneta veikala darbību ikdienā, kā arī var palīdzēt uzlabot pārdošanas rādītājus. Uzmanību! OBERLO, PRINTFUL vai kāda cita DROPSHIPPING pakalpojuma pieslēgšana tavam Shopify veikalam tiks veikta apjomā, kas ir atkarīgs no tevis izvēlētā biznesa modeļa darbībai internetā.

 • mājas darbs – pieslēgt un noregulēt (atrunāt iestatījumus) 5 aplikācijas (bezmaksas), kuras, tavuprāt, palīdzēs tava veikala darbībā un attīstībā; PAGES – izveidot informatīvo lapu par piegadēm un apmaksu, un ievietot to Main MENU.

Trešā nodarbība (vienu nedēļu pēc otrās nodarbības):

 • teorija Shopify iespējas tavam biznesam – sociālo mediju platformu integrēšana – Shopify savietojamība ar Facbook, Messenger, iespējas tirgot savus produktus Facebook lapā un Messenger aplikācijā; atlaižu kodi – kā tie darbojas, to veidošana.

 • praktiskā daļa – tavas (business page) Facebook lapas un Messenger aplikācijas reģistrācija, pieslēgšana tavam Shopify veikalam – kopā pieslēgsim tavam SHOPIFY veikalam tavu (business page) Facebook lapu un Messenger aplikāciju; veiksim izmēģinājuma pasūtījumu caur šiem pārdošanas kanāliem; izveidosim Messenger automātiskos paziņojumus taviem klientiem; izvedosim un aktivizēsim atlaides kodu kādai no tava veikala pārdošanas vai reklāmas akcijām.

 • mājas darbs – izveidot pašiem atlaides kodu, aktivizēt to un noreklamēt savā Facebook lapā, kā arī paziņot klientiem par iespēju sūtīt ziņojumus un veikt pirkumus ar Messenger aplikāciju.

Ceturtā nodarbība (vienu nedēļu pēc trešās nodarbības):

 • teorija e-pasta mārketings un citas mārketinga aktivitātes; ieskats VDAR – Shopify pieslēdzamās e-pasta izsūtīšanas aplikācijas, to mērķi, piedāvātās iespējas; kur tās var iegūt, cik maksā, kā uzstādīt; ieskats būtiskākajos VDAR jautājumos, kas saistīti ar tava veikala klientu datu apstrādi un glabāšanu, strādājot tieši ar Shopify; ārpus Sopify sistēmas iespējamie mārketinga aktivitāšu veidi un pasākumi – forumi, sludinājumu portāli, ārpkalpojumu sniedzēji, tradicionālie mediji.

 • praktiskā daļa – tevis izvēlētā e-pasta mārketinga pakalpojuma sniedzēja vai MailChimp aplikācijas un/vai platformas reģistrācija, aktivizēšana un pieslēgšana tavam Shopify veikalam; pirmās masu e-pasta vēstules parauga izveidošana un pirmās vēstules nosūtītšana; šo aplikāciju VDAR iestatījumu konfigurācija.

 • vispārējs teorijas atkārtojums – īss pārskats par iepriekšējās nodarbībās paveikto.

 • papildus materiāli – palīgmateriāli un faili par visu kursu, kuri tiek nodoti tev, lai būtu ērti pielietot apmācību laikā iegūtās zināšanas, un būtu iespējams ātrāk atsvaidzināt atmiņā kādu no kursa tēmām pec ilgāka laika – PDF, Doc, Xls un/vai Video faili.

UZMANĪBU! Ja vēlies apgūt šo kursu tikai teorijas līmenī, lūdzu sazinies ar mums pa tālruni vai e-pastu, lai noskaidrotu cenu. Augstākminētā kursa cena attiecas tikai uz nodarbībām ar praktisko darbu.

Ja tev ir radušies kādi papildus jautājumi par SHOPIFY platformu, vai citi ar pārdošanu internetā saistīti jautājumi droši raksti mums uz info@kpsol.lv, vai zvani pa tālruni 20638563, vai arī, lai pieteiktos konsultācijai, vai arī lekcijai “Ievads E-komercijā“.