Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi tava biznesa attīstībai internetā.

Tu vai tavs uzņēmums kaut kad plāno vai jau nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu, produktu tirdzniecību internetā. Ir interese attīstīt savu zīmolu, un tālāko darbību ONLINE vidē? Mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt konsultācijas, atbildes uz tevi interesējošiem jautājumiem, apmācīt un parādīt, kā arī piemeklēt  tieši tavām vajadzībām atbilstošus risinājumus.

Dotajā brīdī visus savus resursus un zināšanas esam koncentrējuši 5 pakalpojumiem:

konsultācijas un apmācības par SHOPIFY un MOZELLO – interneta veikalu darbības nodrošināšanas platformām;

konsultācijas un apmācības darbam ar AMAZON un/vai eBay tirdzniecības platformām,

 www Serviss – tavas personīgās vai uzņēmuma mājas lapas darbība, novērtējums, uzlabojumi un virzība tirgū,

SATURA VEIDOŠANAS pakalpojums tavas mājas lapas/BLOGa attīstībai,

kā arī TIEŠSAISTES TIRGUS IZPĒTES pakalpojums. Novērtējums tava uzņēmuma radītā produkta piemērojamībai tirgošanai internetā. Potenciālo pircēju valstu tirgus izpēte, distances tirdzniecības noteikumu izpēte potenciālajos tirgos, loģistika un citi ar jauna produkta piedāvāšanu tiešsaistes vidē pasākumi.

Ar laiku esam ieplānojuši piedāvāt ar e-komerciju saitītus juridiskos un grāmatvedības pakalpojumus. Par tiem plašāk ziņosim, kad tie būs pieejami.

Kā lai labāk saprot, kuru pakalpojumu izvēlēties?

Šis jautājums ir vairāk aktuāls tiem, kuri vēl tikai sāk savu biznesu vispār, vai arī kuriem šis būs pirmais mēģinājums apgūt interneta vides piedāvātās iespējas. Tiem, kuriem jau ir pieredze šajā jomā, kā arī ir izpratne par AMAZON, eBay, interneta veikaliem un mājas lapām, būs mazliet vieglāk atbildēt uz augstākminēto jautājumu.

Pats galvenais – ir saprast, ko tieši tu vēlies sasniegt interneta vidē ar savu produktu vai pakalpojumu. Vai tu vienkārši vēlies sevi parādīt un izmantot mājas lapu tikai kā sava biznesa vizītkarti? Varbūt vēlies ar interneta palīdzību meklēt jaunus klientus, darījumu partnerus, vai vienkārši vairāk pārdot savas preces un pakalpojumus internetā? Iespējams, pat visu kopā? Zinot atbildes uz šiem jautājumiem, varēsi labāk saprast, kuri no mūsu pakalpojumiem būs vispiemērotākie tavam biznesam.

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem ātrāk, tu vari pieteikties vispārīgai konsultācijai. Balstoties uz tavu sniegto informāciju par tevi un tavu biznesu, mēs tev palīdzēsim atrast un parādīsim veidu, kā tev rīkoties tālāk. Kā arī, ja būs nepieciešams – kurš no mūsu 5 pakalpojumiem ir vispiemērotākais tavam biznesam.

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem un to izmaksām, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz +371 20638563.