AMAZON tirgus izpēte tavam produktam

AMAZON –  €45, –

Pētāmo iespējamo vai esošo produktu nosaukumu skaits – no 1 līdz 3 produkti

AMAZON tirgus izpēte – pakalpojums ir piemērots tev, ja vēlies rast priekšstatu par to vai produkts/i, ko vēlies mēģināt tirgot AMAZON platformā dažādās valstīs:

  • būs pietiekami pieprasīts dati par tāda paša produkta vai līdzīgu produktu popularitātes rādītājiem no citiem jau esošiem AMAZON pārdevējiem; produktu pārdošanas AMAZON platformā dažādās valstīs.
  • Salīdzināt ar iespējamo konkurentu cenām un piedāvājumiem dati par iespējamo konkurentu cenām un piedāvajumiem, kas attiecas uz tādu pašu vai līdzīgu produktu.
  • Iegūt informāciju par konkurentiem,cita saistoša informācija par taviem iespējamajiem konkurentiem – cik ilgi viņi jau ir tirgū, kādas ir viņu darba metodes, kā arī viņu kļūdas, kuras tu varētu uzlabot savā piedāvājumā.
  • Saprast savas izmaksas, kas būs saistītas ar tava produkta piedāvāšanu AMAZON platformās Eiropā, ASV, Kanādā, Meksikā, Indijā tavu iespējamo izmaksu detalizēts izklāsts, kas saistītas ar tava produkta piedāvāšanu un tirgošanu šo valstu AMAZON platformās – komisijas un platformu pakalpojumu maksas.
  • Loģistikapreču iepakošanas, piegādes, nosūtīšanas izmaksas, ar kurām būs jārēķinās, pārdodot savus produktus AMAZON.

UZMANĪBU! Ja vēlies, lai AMAZON tirgus izpēte tiktu veikta vairāk nekā 3 (trīs) produktiem (modeļiem, nosaukumiem, līnijām), lūdzu sazinies ar mums iepriekš atsevišķi. Izvēloties vairākus pētāmos produktus, ir iespējama apjoma atlaide pakalpojuma cenai.

Papildus datiem par augstākminētajiem AMAZON tirgus izpētes punktiem, mēs tev sagatavosim arī nelielu (300 līdz 500 vārdi) secinājumu un ierosinājumu aprakstu.

Tajā būs informācija par veikto AMAZON tirgus izpēti un iespējamajiem pasākumiem, kurus tev būtu jāveic tālāk – tirgot vai nē. Ar šiem datiem tev būs labāks priekšstats par sava tirgojāmā produkta izredzēm AMAZON tirgū. Iespējams, ka produkts var labi tirgoties tikai kādas noteiktas valsts AMAZON tirgū. Tas viss tev palīdzēs laicīgi pareizi un lietderīgi saplānot savus izdevumus, lai tie būtu maksimāli lietderīgi.

Sazinies ar mums iepriekš – rakstot uz info@kpsol.lv vai zvanot uz 20638563, lai noskaidrotu un piemeklētu tieši tev piemērotāko risinājumu.