Interneta veikala izveidošana ar MOZELLO

Interneta veikals un apmācība darbam ar platformu – MOZELLO

250, –

Praktisko nodarbību skaits – 1 (viena diena – 5 stundas) + mājasdarbi. Kopējais kursa ilgums – 1 nedēļa.

Pakalpojums “Interneta veikala izveidošana ar MOZELLO” ir piemērots tev, ja jau esi nolemis sākt tirgot savas preces internetā ar sava internetveikala palīdzību, vai arī vēlies to pamēģināt darīt. MOZELLO platforma ir lieliski piemērota iesācējiem interneta tirdzniecības jomā, jo ir viegli apgūstama un ērti lietojama. Lielākie MOZELLO platformas plusi ir, ka tā ir ideāli piemērota tirgošanai Latvijā, tās.

MOZELLO:

Pašlaik ir viena no Latvijas populārākajām mājas lapu, blogu un interneta veikalu veidošanas un vadības platformām. Tā ir pievilcīga ar savu vienkāršību un ļoti draudzīgājām lietošanas izmaksām. Kas padara MOZELLO par labāko izvēli lietotājam no Latvijas? Veids, kā ir uzbūvēta pati platforma, tās darbības procesi un funkcionalitate. Tas viss ir saprotams arī lietotājam bez specialajām tehniskajām zināšanām. Ar brīdi, kad lietotājs ir iemācījies lietot sistēmu, viņš pats var veikt visas nepieciešamās izmaiņās gan internetveikala dizainā, gan preču izkārtojumā un piedāvājumā, kā arī organizēt dažādas akcijas un citus interneta tirdzniecībā ikdienā sastopamos procesus. Taču, pats galvenais, MOZELLO saviem klientiem piedāvā tehnisko atbalstu gan latviešu, gan krievu valodās. Tas viss ļoti palīdz iesācējiem ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus, kas būtu nepieciešami dažādu speciālistu pieaicināšanai, lai ieviestu visus iepriekšminētos procesus dzīvē.

Ar MOZELLO tu vari:

  1. būvēt un vadīt ne tikai savu preču internetveikalu,

  2. bet arī Blogu vai savu personīgo, vai uzņēmuma mājas lapu;

  3. viegli pieslēgties dažādām maksājumu sistēmām, lai piedāvātu saviem klientiem bankas pārskaitījuma vai karšu norēķinu iespējas. Šeit jāizceļ tas, ka MOZELLO ir noslēgta sadarbība ar SWEDBANK par bankas maksājumu portāla integrāciju MOZELLO platfromā. Tas lietotājiem ļauj pieslēgt SWEDBANK maksājumu apstrādes rīkus bez programētāju piesasistes, tādējādi, ietaupot naudu izdevumiem.

  4. Ātri un viegli integrēt savā interneta veikalā Latvijā populārāko pakomātu pakalpojumu sniedzēju piegādes noformēšanas moduļus, kuros jau automātiski būs norādīta informācija par pieejamajiem pakomātiem un sūtījumu izmaksām. Tas palīdzēs tavam klientam pasūtījumu noformēšanas procesā ietaupīt laiku, jo nevajadzēs rakstīt visus nepieciešamos datus manuāli.

  5. Nodrošināt visus darba procesus no MOZELLO vadības paneļa latviešu vai krievu valodā, vai arī citā pieejamā svešvalodā.

Ar MOZELLO – iespējas ir ļoti plašas.

Kurss sastāv:

no teorijas daļas un praktiskiem darbiem, un mājasdarba (pēc prakstiskās nodarbības), lai būtu maksimāli ātri pielietojams dzīvē nevis tikai teorijai. Kursa praktiskā daļa veido vairāk kā 85% procentus no kopējā apjoma.

Prakstiskā nodarbība:

  • teorija MOZELLO pamati – MOZELLO platforma, tās darbības pamatrpincipi, darbības valstis, savietojamība ar citiempakalpojumiem, izmaksas un to veidošanās pamatjautājumi.

  • praktiskā daļa – MOZELLO veikala reģistrācija un izveide – kopā piereģistrēsim tavu MOZELLO profilu; izvēlēsimies tava internetveikala izskata tēmu (template); veidosim tava internetveikala pamata dizaina elementus un funkcijas (front page, menu, navigation); apgūsim produktu kataloga (product catalogue) funkcijas, izveidosim produktu kategorijas (categories), ievietosim veikalā 3 jūsu produktus ar aprakstiem un bildēm (product descriptions and listing); izveidosim piegādes veidus un nosacījumus (Latvijas Pasts, Omniva, Pasta Stacija, DPD); izveidosim un pieslēgsim maksājumu pieņemšanas veidus (payment settings); iegādāsimies un reģistrēsim domēnu (vietnes nosaukumu); veikala aktivizēšana; valodas.

  • mājasdarbs – izveidot 5 produktu kategorijas; ievietot katrā kategorija pa 1 (vienam) produktam ar fotogrāfijām

  • papildus materiāli – kursa beigās tev tiks nodoti palīgmateriāli un faili par visu kursu, ar mērķi, lai tev būtu ērti pielietot apmācību laikā iegūtās zināšanas, un būtu iespējams ātrāk atsvaidzināt atmiņā kādu no kursa tēmām pec ilgāka laika, ja nepieciešams – PDF, Doc. Xls. un.vai Video faili.

Pirms iegādāties šo pakalpojumu “Interneta veikala izveidošana ar MOZELLO”, ieteicams ar mums iepriekš sazināties – rakstot uz info@kpsol.lv vai zvanot uz 20638563, lai noskaidrotu un piemeklētu tieši tev piemērotāko risinājumu.