Interneta veikala privātuma politikas izstrāde

Interneta veikala VDAR (GDPR) – Datu drošības noteikumi – izstrāde, parametru pielāgošana un ieviešana.

Interneta veikala privātuma politikas izstrāde saskaņā ar VDAR (GPPR), vietnēm, kas darbojas uz SHOPIFY, MOZELLO un OPENCART platformām.

2018.gada 25.maijā Latvijā un visā Eiropas Savienībā spēkā stājās Vispārīgā datu aizsardzības regula Nr.2016/679 par fizisko personu datu aizsardzību. Viena no jomām, kuru skar šis regulējums ir e-komercija, tai skaitā interneta veikali.

Tā kā mūsdienās interneta veikali pārsvarā darbojas ar dažādu ārējo pakalpojumu sniedzēju piedāvāto risinājumu palīdzību, kā arī bieži sadarbojas ar trešajām personām, tad personas datu aizsardzība ir jo īpaši svarīgs aspekts, kuram obligāti jāpievērš uzmanība, lai tas būtu atbilstībā ar pašreizējo likumdošanu. 

Kāpēc tavam interneta veikalam varētu būt nepieciešama jauna Privātuma politika?

 • Vai tavā interneta veikalā tā klientiem tiek piedāvāts reģistrēties – klienta profila izveide?

 • Vai tavā interneta veikalā tiek ievākti dati par klienta dzīvesvietas adresi?

 • Vai tava interneta veikala apmeklējuma laikā tiek ievākti (“atzīmēti”) dati par apmeklētāju produktu izvēlēm vai veikala pārlūkošanas dati (browsing history)?

 • Vai tavu interneta veikalu var apmeklēt nepilngadīgie?

 • Vai maksājumus par pasūtījumiem tavā interneta veikalā apstrādā trešās personas – ārējie šādu pakalpojumu sniedzēji (bankas, maksājumu platformas)?

 • Vai tu ļauj trešajām personām pārraudzīt datus, kas saistīti ar interneta veikala apmeklētaju darbībam tavā vietnē, ar tādu rīku palīdzību, kā Facebook Pixel, Google Analytics, AdSense, AdRoll, YouTube vai citiem līdzīgiem?

 • Vai taviem klientiem tiek rādītas pielāgotās reklāmas (re-target ads), pēc tam, kad viņi jau ir atstājuši tavu interneta veikalu?

 • Vai tavs interneta veikals izmanto ārējos e-pasta mārketinga pakalpojumus, piemēram, MailChimp?

Ja tava atbilde kaut uz vienu no šiem jautājumiem ir “jā”, tad tavam interneta veikalam ir nepieciešama Privātuma politika un pasākumi tās nodrošināšanai, kas būtu atbilstoši jaunās datu drošības regulas prasībām.

Individuāli izstrādāta Privātuma politika.

Mēs izstrādāsim individuāli pielāgotu Privātuma politiku tieši tavam interneta veikalam tā, lai fizisko personu datu aizsardzības noteikumi un pasākumi būtu skaidri definēti, saprotami tava interneta veikala apmeklētājiem un atbilstoši jaunajām likuma prasībām.

Mūsu pieredze interneta veikalu veidošanā un vadībā balstās uz darbu ar SHOPIFY, MOZELLO un OPENCART izstrādātajiem risinājumiem.

Katrai no minētajām trim platformām ir savas īpatnības, kuras ir jāņem vērā, darbojoties ar fizisko personu datiem.

Šis pakalpojums tev ir nepieciešams:

 1. ja vēlies veidot savu interneneta veikalu, un ir vajadzīga Privātuma politikas (personas datu drošības noteikumu), kas atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasībām, izstrāde un pielāgošana vietnē,

 2. vai arī, atbilstoši mainīt tava jau esošā interneta veikala privātuma politiku,

 3. kā arī, lai nodefinētu interneta veikala apmeklētāju e-pasta un citu datu iegūšanas metodes (kontaktformas, Pop-Up logi u.tml.) tavā vietnē, kā arī to pielāgošana Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasībām.

SHOPIFY, MOZELLO, OPENCART.

Lūdzu ņem vērā! Pakalpojums ir paredzēts tikai augstākminēto trīs platformu lietotājiem. Ja tavs iecerētais vai jau esošais veikals darbojas ar kādas citas interneta vietnes vadības platformas palīdzību, tad šis pakalpojums tev nav piemērots.

VDAR ieviešana vēl ir tikai sākusies. Tāpēc, ja vēl līdz šim neesi neko darījis sava interneta veikala datu drošības noteikumu pielāgošanā jaunajai kārtībai, neuztraucies, tu neko neesi nokavējis.

Mēs tev palīdzēsim!

Lai pieteiktu pakalpojumu vai uzzinātu papildus informāciju, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz tālruni 20638563.