Par mums

Lai kāds būtu tavs bizness un idejas, vienmēr var atrast veidu kā labvēlīgi izmantot internetu tā popularizēšanai un produktu tirdzniecībai. Mēs esam šeit, lai tev palīdzētu sasniegt tavus mērķus maksimāli īsā laikā un lietderīgi izmantojot resursus. Mūsu pieredze un zināšanas e-komercijas jomā palīdzēs tev ietaupīt laiku un naudu!

Mēs darbojamies e-komercijas jomā jau no 2013.gada; dažu mūsu darbinieku un sadarbības partneru pieredze interneta produktu veidošanā un pārvaldības jomā, kā arī e-komercijā ir meklējama jau sākot no 2008.gada.

Savas darbības laikā esam veiksmīgi palīdzejuši mūsu klientiem, gan Latvijā, gan ārvalstīs, sākt savu produktu un pakalpojumu piedāvāšanu un tirdzniecību  internetā. Gan pašu veidotajās un uzturētajās mājas lapās – interneta veikalos, gan arī AMAZON un eBay tirdzniecības platformās. Mūsu pakalpojumu apjoms ir samērā plašs: sākot no vienkāršākām konsultācijām par internetu un tā piedāvātajām iespējām saistībā ar uzņēmuma, pakalpojuma vai produkta virzību tirgū, līdz specializetām apmācībām darbā ar populārākajām interneta tirdzniecības platfromām. Individuālu risinājumu piedāvāšana, kas palīdz ātrāk attīstīt savu interneta uzņēmējdarbību.

Mūsu klientu vidū ir gan privātpersonas, kas vēl tikai plāno uzsākt savu uzņēmēja karjeru, gan arī juridiskas personas – jau darbojošies uzņēmumi un pašnodarbinātās personas, kuri redz internetu kā nākamo soli savu produktu tirgvedības attīstībā, vai arī kuriem ir nepieciešami konkrēti inovatīvi pasākumi jau esošās darbības ietvaros.

Mēs regulāri papildinam savas zināšanas praktiskā darbībā, gan pašmācības ceļā, gan arī apmeklējot dažāda veida izglītojošos seminārus, kursus, lekcijas, konferences un izstādes.

Ietaupi laiku un naudu

Mūsu galvenais uzdevums ir – palīdzēt tev ērtāk un ātrāk saprast, kā darbojas šodien internetā pieejamie tirdzniecības resursi, kas palīdzēs tava biznesa tālākai izaugsmei un peļņas rādītāju uzlabošanā.

Mūsu sniegtās konsultācijas, pakalpojumi un apmācības ļaus tev maksimāli īsā laikā pieņemt tavam biznesam izdevīgākos lēmumus, netērējot tam lieku naudu*.

Mūsu vērtības

  • Godīgums
  • Piedāvāt labāko
  • Tava veiksme – mūsu veiksme
  • Attīstība
  • Inovācijas
  • Izglītošanās
  • Laiks

Lai iegūtu vairāk informācijas par apmācībām, pieejamajiem laikiem un izmaksām, lūdzu raksti uz info@kpsol.lv vai zvani uz +371 20638563.

* – “Kā viegli nopelnīt miljonu?” kursi – nav tas, ko mēs piedāvājam! Mēs piedāvājam tev ātrāk iemācīties un efektīvāk strādāt pašam ar rīkiem, kuri tev palīdzēs tava biznesa ikdienā. Kā tavā biznesā nopelnīt miljonu, tu zināsi labāk pats.