Par mums...

Lai kāds būtu jūsu bizness un idejas, vienmēr var atrast veidu kā labvēlīgi izmantot internetu tā popularizēšanai un produktu tirdzniecībai. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu sasniegt jūsu mērķus maksimāli īsā laikā un lietderīgi izmantojot jums pieejamos resursus. Mūsu pieredze un zināšanas e-komercijas jomā palīdzēs jums ietaupīt laiku un naudu!

SIA KP SOLUTIONS darbojas e-komercijas jomā jau no 2013.gada. Uzņēmuma vadītājs un galvenais konsultants - Kaspars Pudāns, darbojas e-komercijas jomā jau no 2008.gada. Kaspars savu darbību interneta tirdzniecībā sāka, vēl dzīvojot un strādājot Anglijā, kur to darīja līdz 2013.gadam. Jau tad tika iegūta pieredze un zināšanas darbā ar EBAY un AMAZON tirdzniecības platformām, kā arī darbošanās ar uzņēmuma interneta veikala izveidi un attīstību. 

2013.gadā Kaspars atgriezās Latvijā, kur izveidoja vairākus interneta veikalus gan sev, gan arī palīdzēja tos izveidot saviem pirmajiem klientiem e-komercijas konsultāciju jomā. Uz doto brīdi joprojām aktīvs ir SIA KP SOLUTIONS piederošais interneta veikals www.labammiegam.lv, kā arī ir aktīvi tirgotāja profili EBAY un AMAZON platfromās. No 2017.gada rudens par SIA KP SOLUTIONS galveno darbības virzienu kļūst konsultāciju sniegšana un apmācību organizēšana par interneta tirdzniecības jautājumiem. No 2018.gada februāra tiek izveidots un aktivizēts e-komercijas informācijas resurss www.kpsol.lv. Uzņēmums aktīvi sadarbojas arī ar citiem e-komercijas jomas speciālistiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, lai varētu saviem klientiem vienmēr piedāvāt maksimāli kvalitatīvus pakalpojumus.

Savas darbības laikā esam veiksmīgi palīdzejuši mūsu klientiem, gan Latvijā, gan ārvalstīs, sākt savu produktu un pakalpojumu piedāvāšanu un tirdzniecību  internetā. Mūsu pakalpojumu apjoms ir samērā plašs: sākot no vienkāršākām konsultācijām par internetu un tā piedāvātajām iespējām saistībā ar uzņēmuma, pakalpojuma vai produkta virzību tirgū, līdz specializētām apmācībām darbā ar populārākajām interneta tirdzniecības platfromām - EBAY, AMAZON un SHOPIFY. Individuālu risinājumu piedāvāšana, kas palīdz ik vienam jaunam uzņēmējām ātrāk attīstīt savu interneta uzņēmējdarbību, īpaši, ja produkta mērķa tirgus ir ārpus Latvijas.

Mūsu klientu vidū ir gan privātpersonas, kas vēl tikai plāno uzsākt savu uzņēmēja karjeru, gan arī juridiskas personas – jau darbojošies uzņēmumi un pašnodarbinātās personas, kuri redz internetu kā nākamo soli savu produktu tirgvedības attīstībā, vai arī kuriem ir nepieciešami konkrēti inovatīvi pasākumi jau esošās uzņēmējdarbības ietvaros. Pārdevēji, kas meklē veidus, kā mazināt atkarību tikai no Latvijas tirgus.

Mēs regulāri papildinam savas zināšanas gan praktiskā darbībā, gan arī apmeklējot dažāda veida izglītojošos seminārus, kursus, lekcijas, konferences un izstādes.

Mēs jums palīdzēsim atrast tieši jums piemērotu interneta tirdzniecības risinājumu un palīdzēsim to ieviest praksē daudz ātrāk un efektīvāk nekā ja jūs to visu darīsiet tikai paši.

Vairāk informācijas par apmācībām, pieejamajiem laikiem un izmaksām - lūdzu rakstiet uz [email protected] vai zvani uz +371 20638563.

* – “Kā viegli nopelnīt miljonu?” kursi, sistēmas un apmācības – nav tas, ko mēs piedāvājam! Mēs piedāvājam jums iemācīties efektīvi domāt un strādāt pašam ar rīkiem, kuri jums palīdzēs jūsu biznesa ikdienā. Kā jūsu biznesā nopelnīt miljonu, vislabak jūs zināsiet paši.